НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Валерія

Російська естрадна співачка. Народна артистка Росії.  Справжнє ім'я Алла Юріївна Перфілова.

Місце народження та освіта

Народилася 17 квітня 1968  року у місті  Аткарськ  Саратовської області . Батьки -інтелігенти радянської епохи: батько був директором музичної школи, мати - викладачем фортепіано тієї ж школи.  Вихованням майбутньої співачки займалася бабуся.

Закінчила середню загальноосвітню школу с золотою медаллю. Під час навчання в школі займалася спортом, танцями, ходила до музикальної школи.

В 1985 році приїхала до Москви. Поступила в клас естрадного вокалу Державного музично-педагогічного інституту імені Гнесіних, який закінчила в 1990 році. Викладачами в інституті були, зокрема, народний артист СРСР Йосип Кабзон та народна артистка Росії Гелена Веліканова.

Кар’єра

У 1988 році вперше з’явилась на телебаченні, виконавши пісню, в одній з програм. З часом взяла сценічний псевдонім - Валерія.

Завдяки знайомству зі своїм майбутнім чоловіком Олександром Шульгіним, який на той час шукав солістку, у 1992 році записала свій перший англомовний альбом «The Taiga Symphony» на музику Віталія Бондарчука та тексти Річарда Найлса.  До роботи над платівкою були залучені групи Pink Floyd, Pet Shop Boys та найкращі кліпмейкери. В цей же час працювала над створенням альбу російських романсів «Побудь со мной» на замовлення фірми «Olympia disk»

На початку своєї творчої кар’єри Валерія взяла участь у ряді конкурсів виконавців-початківців.  У 1992 році стала переможницею телевізійного конкурсу «Ранкова зірка», міжнародного конкурсу «Братиславська ліра» та отримала приз глядацьких симпатій на конкурсі «Юрмала-92».

В 1993 році за рішенням Спілки журналістів Росії Валерії присуджено звання «Людина року».  Спільно з Олександром Шульгіним — другим чоловіком, продюсером та автором пісень, а також музикантами групи «СВ» розпочала роботу над новим альбомом «Анна». Наприкінці грудня 1995 року Валерія випустила сингл та кліп  «Моя Москва». Багато пісень, що увійшли до альбому «Анна», тривалий час займали лідируючі позиції в хіт-парадах та плей-листах провідних радіостанцій Росії. Починаючи з 1994 року, Валерія дає  концерти у містах  Росії та ближнього зарубіжжя тісно співпрацює в своїх концертних турах з музикантами групи «СВ». В 1997 році закінчила роботу над альбомом  «Фамилия, частина 1».

Після народження третьої дитина у 1998 році бере  декретну відпустку, наприкінці 1999 року повертається на сцену в зовсім новому образі. Записаний альбом «Самое лучшее»,  виходять максі-сингли «Метелиця» і «Рига — Москва», створений  «Перший INTERNET альбом». З початку осені 2000 року співачка активно гастролює. Проводить концерти з новою програмою «Не обижай меня».

У 2001 році між Валерією і Шульгіним відбувся гучний в історії вітчизняного шоу-бізнесу скандал, і їй довелося залишити сцену та шоу-бізнес.

У 2003 році співачка підписує контракт з відомим продюсером Йосипом Пригожиним і його компанією «Нокс М'юзік» і повертається  на сцену.  Стає обличчям косметичної компанії EMANSI. Випускає  новий  музичний альбом  «Страна любви», sound-продюсером якого виступив композитор Віктор Дробиш, проводить гастрольні тури в Росії, країнах РФ та країнах ближнього зарубіжжя.

В 2004 році стає володаркою премій двох музичних каналів Росії — «Муз-ТВ» і «MTV Russia Music Awards» у номінації «Найкраща виконавиця», пізніше отримує чотири премії «Золотий грамофон» та премію «MTV RMA» за «Найкращу пісню».

У квітні 2006 року видає альбом «Моя нежность».

У грудні 2007 року оголошує про припинення гастрольної діяльності в Росії та перехід на західний ринок. У березні  2008 року випускає новий альбом «Out of control», у створенні якого взяли участь Рей Сент-Джон (автор композиції Шаде «Smooth Operator»),  Девід Річардс (продюсер кількох альбомів Queen), Шанталь Крев’язюк   (автор багатьох хітів Авріл Лавін, Гвен Стефані) та інші.

2008 року Валерія призначена послом Доброї волі МОМ (Міжнародна організація з питань міграції, ООН). Подія відбулася в штаб-квартирі організації в Женеві.

У жовтні 2008 року співачка з’являється  на обкладинці американського журналу «Billboard».

В 2009 році бере участь у благодійному концерті в Battersea Evolution. 

Впродовж березня-квітня 2009 року бере участь у гастрольному турі легендарної групи  Simply Red у Великій Британії.

У  2009 року - сингл «Wild!» займає високі сходинки хіт-параду клубної музики за даними американського видання «Billboard». 

Валерія – не лише співачка, зірка естради, вона також є власницею лінії парфумів та ювелірних прикрас «De Leri».

У  лютому 2012 року була офіційно зареєстрована як довірена особа кандидата в Президенти РФ і чинного прем'єр-міністра Володимира Путіна. Своє ставлення до влади співачка висловила так: «Я - людина зі сформованою громадянською позицією та впевнена, що в Росії поки немає людини, яка б впоралася з президентськими обов'язками краще, ніж В. В. Путін ».

Особисте життя

Перший чоловік Валерії - Леонід Ярошевський, познайомився з Валерією в Саратові у 1985 році. Джазовий піаніст та саксофоніст.

Другий чоловік - продюсер Олександр Шульгін. Розлучилися в 2002 році. Діти: дочка Анна Шульгіна (1993 р.н.), сини Артемій Шульгін (1994 р.н.) та  Арсеній Шульгін (1998 р.н.).

Продюсер та чоловік співачки — Йосип Пригожин. У шлюбі з 2003 року.

Звання, нагороди

В 2005 указом Президента РФ від 25 жовтня Валерії було присвоєно звання Заслуженої артистки Російської Федерації.  Вона має численні нагороди, є лауреатом багатьох фестивалів.

 Статок

За даними Forbеs 2006 року у списку серед найбагатших і відомих людей Росії Валерія посіла 11-те місце з статком у 3,3 млн  доларів. У 2007 році -  8-е місце  ( 3,6 млн доларів), при цьому співачка випередила таких титанів шоу-бізнесу, як Кіркоров і Собчак. Укладачі рейтингу, звичайно ж, не враховували статки Йосипа Пригожина, який в кількості мільйонів дружині не поступається. У 2009 році співачка посіла 20-е місце ( 1,3 млн  доларів).

За інформацією у ЗМІ У спільному володінні з Йосипом Пригожиним Валерія має трикімнатну квартиру в Крилатському, будинок у Швейцарії, 170-метрові апартаменти в Дубаї. Крім того, Валерії належить ресторан в центрі Лондона Valeria's, який Пригожин подарував їй на п'ятирічну річницю весілля.

Компромат

У липні 2014 року Міністерство закордонних справ Латвії на невизначений термін включила Валерію, а також Олега Газманова та Йосипа Кобзона, до списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Латвії з причини: «особи своїми діями сприяли підриву територіальної цілісності і суверенітету України».

Посилання на офіційну сторінку у соціальній мережі www.facebook.com/valeriyaofficiall.