НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Наука та технології 17.06.2020 о 09:07
Amazon триматиме своїх працівників на відстані за допомогою штучного інтелекту
У складських приміщеннях Amazon обладнає спеціальні монітори, які «підсвічуватимуть» працівників, що дотримуються соціального дистанціювання, зеленим кольором, а тих, хто не дотримується, — червоним.

Компанія Amazon вирішила впровадити технологію штучного інтелекту, яка стежитиме за тим, щоб працівники трималися одне від одного на безпечній відстані — аби зменшити ризик зараження коронавірусом.

Про це повідомляє Reuters, пише Громадське.

У складських приміщеннях Amazon обладнає спеціальні монітори, які «підсвічуватимуть» працівників, що дотримуються соціального дистанціювання, зеленим кольором, а тих, хто не дотримується, — червоним.

Для визначення дотримання працівниками правил використовуватимуться дані з камер спостереження Amazon. Їх оброблятиме програма Distance Assistant, написана на основі штучного інтелекту.

Як зазначає Reuters, раніше окремі парламентарі та профспілки у США почали розслідувати, чи достатньо Amazon ужив заходів, щоб убезпечити своїх працівників від коронавірусної небезпеки.

Водночас кілька інших компаній запевнили інформагентство, що технологія на кшталт обраної Amazon стане одним із невід’ємних елементів діяльності на час пандемії, аби не зупинялося виробництво.

Нагадаємо, Ford навчила свої автомобілі вбивати коронавірус. Фахівці Ford розробили спосіб ефективної дезінфекції поліцейських модифікацій своїх автомобілів.

До речі, Ілон Маск ствреджує, що обов'язковий карантин - це порушення наших прав. Читайте вперше українською.

Як ми писали, прем'єр-міністр Великої Британії заявив, що у нього погіршився зір через коронавірус. У квітні Джонсон провів тиждень в лікарні через зараження коронавірусом - у тому числі кілька днів у відділенні інтенсивної терапії.

Читайте також:Відомий американський лікар з центральної клініки Нью-Йорка надав рекомендації як знизити небезпеку зараження на 99% і зупинити поширення вірусу

До теми

16.06.2020 о 17:02

Шмигаль хоче жорсткіше карати за відсутність маски у транспорті й приміщеннях

Керівник Кабміну зазначив, що голови обласних державних адміністрацій мають достатньо повноважень, щоб у своїх регіонах не допускати різке зростання кількості хворих на COVID-19.

16.06.2020 о 15:34

У Кабміні вирішили не відкривати дитячі оздоровчі табори до 1 липня

Мінсоцполітики вважає, що оздоровча кампанія має бути тільки тоді, коли покращиться епідеміологічна ситуація в країні.

16.06.2020 о 13:13

Рада остаточно проголосувала за підтримку культури та креативних індустрій

Передбачено державну підтримку сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби.

16.06.2020 о 10:14

Олену Зеленську госпіталізували в лікарню Києва

Зеленська поки не потребує додаткового кисню. Її стан стабільний.