Авторизація

Україна
Новий навчальний рік у дистанційному режимі: до чого готуватись українцям
02.07.2020 о 19:50
image

Не втрачає резонансу звістка про те, що восени на школярів чекає навчання у дистанційному режимі. Саме про це нещодавно заявили в РНБО. Чи буде новий навчальний рік дистанційним, як для школярів, так і для студентів, роз’яснили у Telegram-каналі політсили "Слуга народу", пише «Є!».

Так, остаточне рішення щодо навчального процесу буде винесено у серпні цього року, сказала нардеп від "СН" Євгенія Кравчук. Все залежить від епідеміологічної ситуації.

Уже зараз Міністерство освіти науки та головний санітарний лікар (Віктор Ляшко – ред.) готують рекомендації для шкіл, вищих навчальних закладів, як проводити навчання в умовах так званої "нової нормальності": з урахуванням соціальної дистанції, використання засобів дезінфекції" - сказала Кравчук

Нардеп відзначила, що влада сподівається до повернення освіти у повноцінний режим роботи з нового навчального року. Однак зараз триває громадське обговорення формату дистанційного навчання на сайті МОН, де можна надати рекомендації до 21 липня.

Зазначимо, що уряд планує у разі введення дистанційної форми освіти розробити систему підтримки деяким категоріям батьків. Наприклад, батькам-одинакам, які мають відвідувати роботу, а дітей не можуть залишити вдома одних. Або йдеться про батьків дітей з інвалідністю, яка не дозволяє користуватися гаджетами.

Також читайте: Негативні економічні наслідки від пандемії COVID-19 відчули на собі 69% українців

Читайте також:Негативні економічні наслідки від пандемії COVID-19 відчули на собі 69% українців

 

 

#навчання#коментар