ЄДНІСТЬ

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Війна 10.03.2015 о 10:08
Росія підготувала для штурму Маріуполя Приморську ударну тактичну групу: 2500 найманців з артилерією
На Маріупольському напрямку зосереджена Приморська ударна тактична група бойовиків, частина якої бере участь в боях близько Павлополя і Широкине, а решта в районі н.п. Октябрь.

У складі даної групи російсько-терористичних військ близько 2500 чоловік. Про це повідомив військовий експерт, керівник групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, повідомляє Є | Єдність.інфо.

«Приморська ударна тактична група — на Маріупольському напрямку, в основному зосереджена на півночі і північному заході від Новоазовська. Частина сил і засобів цієї групи бере участь в боях на лінії Павлопіль — Широкине, ще частина сил і засобів оперує в районі Заїченко — Жовтень», — написав Тимчук в соцмережі.

За його словами, в складі даної групи налічується близько 2500 осіб, які розбиті на декілька груп зі змішаним складом, тобто місцеві бойовики воюють упереміш з російськими найманцями.

Згідно оперативної інформації від «ІС», приморська ударна група терористів «нараховує 25 танків і 18-20 ББМ, має велику кількість транспортних засобів (до 60 одиниць армійського автотранспорту, більше 20 МТ-ЛБ та інших тягачів, різного роду переобладнаних автомобілів підвищеної прохідності, насамперед у складі мобільних мінометних груп)». Група перманентно поповнюється як бойовою технікою, так і живою силою, яка надходить з північного напрямку (через Тельманове), і безпосередньо через кордон з російської території в районі Максимово.

«Раз на добу через Новоазовськ і Безіменне проходить по 10-12 одиниць бронетехніки і автотранспорту», — повідомляє Тимчук.

Приморська ударна група має підтримку у вигляді артилерійської групи «14 установок РСЗВ та порядку 32-36 знарядь ствольної і самохідної артилерії, велика кількість мінометів». Артгруппа керується єдиним командним пунктом, але діє найчастіше окремими вогневими підрозділами.

Читайте також: Протягом ночі бойовики 12 разів порушили перемир’я
Loading...
Loading...
До теми