категорії

Спорт 22.02.2018 о 06:17
Захист титулу: Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру в Дубаї
Минулого року найкраща тенісистка України перемогла на турнірі в ОАЕ.

Четверта ракетка світу українка Еліна Світоліна 21 лютого розпочала захист титулу на турнірі WTA Premier у Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати). Про це повідомили на сайті турніру, передає «Є!».

В 1/8 фіналу за 2 години й 10 хвилин українка з рахунком 6:1, 5:7, 6:2 обіграла 46-ту ракетку світу з Китаю Ван Цян.

У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з 48-м номером рейтингу японкою Наомі Осакою.

У 2017 році найкраща тенісистка України перемогла на турнірі в Дубаї.

До теми

21.02.2018 о 16:52

У Києві 22 лютого через футбольний матч зміниться графік роботи метро

Причина обмеження - матч між командами Динамо (Київ) і АЕК (Афіни), який відбудеться на НСК Олімпійський.

21.02.2018 о 13:09

Пішов із життя відомий український тренер В'ячеслав Сорокін

Саме він виховав дворазового олімпійського чемпіона Юрія Чебана.

20.02.2018 о 16:51

На Олімпіаді-2018 лижниця не змогла навіть зробити стрибок на змаганнях з лижного фрістайлу

Спортсменка посіла останнє місце, не виконавши жодного високого стрибка і трюку.

20.02.2018 о 14:45

Олімпійський чемпіон із фрістайлу отримає $ 125 тисяч держнагороди

Українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль у чоловічому фрістайлі на Зимових олімпійських іграх у Пхьончхані 18 лютого.

20.02.2018 о 10:51

Як зберегти серце здоровим: медики назвали сім корисних порад

Треба уникати зловживання насиченими жирами та готовими стравами. Це прямо пропорційно ризику серцевих проблем.

20.02.2018 о 10:20

У Великобританії інструктор зі скайдайвінгу врятував життя своєму учневі в повітрі та загинув

В активі інструктора - понад 1100 стрибків.

20.02.2018 о 00:33

Що роблять дрони на Олімпіаді-2018: чарівні фото

Дрони на Олімпіаді-2018.

19.02.2018 о 14:07

Слухав гімн з рукою на серці: як Олександрові Абраменку вручали золоту медаль (фото)

Це перше золото для України під час Олімпійських Ігор 2018. Срібну нагороду у фрістайлі виграв китаєць Цзя Цзунян. Бронзу – росіянин Ілля Буров.