НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Події 18.03.2018 о 14:42
У Севастополі за голос дають медальки та солодощі
Деякі люди в коментарях пишуть, що їм медалей не вистачило.

В анексованому Севастополі всім, хто проголосував 18 березня на виборах президента Росії видають пам'ятні медалі.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, на вкладиші написано, що це медаль у пам'ять про "референдум", що пройшов у Севастополі 16 березня 2014 року, інформує «Є!», з посиланням на Українську правду.

 У той же час, як повідомив у Facebook член так званої "Громадської палати Севастополя" і "заступник голови Громадської ради" при окупаційному "Управлінні МВС Росії по Севастополю" Іван Комелов, тим, хто голосував на виборах вперше, видають кульочки з ручкою, блокнотом і солодощами.
На фотографії також видно, що після голосування можна сфотографуватися з банером "Я обрав президента".
 

Він також підтвердив, що всі, хто проголосував, отримують медаль. Хоча деякі люди в коментарях пишуть, що їм медалей не вистачило.

Разом з тим, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що на виборах президента Росії, які Кремль 18 березня має намір провести в анексованому Криму, російську владу півострова цікавить в першу чергу явка виборців.

"Окупаційна влада підготувалася в повній мірі для того, щоб виписати ті результати, що їй потрібні під час того незаконного дійства, яке вони називають "виборами". Їх зараз хвилює тільки один сегмент виборчої кампанії. Це явка на дільниці", - сказав він.
"У той же час всі люди, які не сприймають окупацію, а їх – більшість, вони зараз у великих роздумах, тому що є безпрецедентний тиск на людей і погрози звільнення з роботи", – стверджує Чубаров.

За його словами, 18 березня, як і 16 березня 2014 року (дата проведення невизнаного світом "референдуму" в Криму), "значна кількість людей буде перед вибором: зберегти гідність чи все ж схилити голову".

"Я знаю, що переважна більшість кримських татар схиляти голову не буде", – додав Чубаров.
Читайте також: У Києві громадський транспорт змінить маршрут через пікет посольства Росії
Loading...
Loading...
До теми