НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Події 18.07.2019 о 09:44
«В Україні подароване іншими державами військове обладнання пилиться на складах», - міністр оборони Канади
На думку міністра, Україні варто зосередитися на розбудові власних оборонних інституцій.

Отримане від міжнародних союзників військове обладнання подекуди простоює в Україні на складах. Про це в інтерв’ю Radio Canada International розповів міністр оборони Канади Харджит Саджан, передає «Є!» із посиланням на Укрінформ.

“Я їздив до України й бачив подароване іншими державами обладнання, яке пилиться у океанських контейнерах”, - сказав Саджан.

На його переконання, замість нагальних потреб в обладнанні, Україні варто зосередитися на розбудові власних оборонних інституцій.

“Якщо позбирати потроху тут і там, то так не спрацює. Що Канада намагається досягти своєю присутністю в Україні, так це допомогти їм розробити належний план”, - зазначив міністр оборони.

Він закликав новий уряд України якомога швидше визначитися з оборонними потребами та власним баченням канадської військової місії.

“Після цього ми можемо спробувати розвинути ці розмови. Ми вже зробили все, аби мати певність, що зможемо підтримати їх план”, - наголосив Саджан.

Він нагадав, що Канада минулого року офіційно дозволила експорт зброї до України.

Нагадаємо: у рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців із 2015 року проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. За чотири роки через канадське навчання пройшло понад 10 тис. українських воїнів. З 2014 року Канада також надала Україні різноманітної військової та іншої допомоги на понад $ 700 млн.

Читайте також: ООС: Бойовики били з мінометів 120 та 82 мм, без втрат
До теми