НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Політика 18.08.2019 о 19:26
В Опозиційній Платформі - За Життя заявили, що влада відмовляється виконати свою обіцянку повернути мир в Україну
Президент України Володимир Зеленський і його партія «Слуга народу», які отримали потужну підтримку українських громадян на виборах, не виконують своїх передвиборчих обіцянок встановити мир в країні

Таку заяву на своєму офіційному сайті опублікувала Опозиційна Платформа - За Життя, пише «Є!»  

Прийшовши до влади президент і його політична команда не хочуть виконувати свої передвиборчі обіцянки. Замість того, щоб представити суспільству мирний план і приступити до прямих переговорів з Донецьком, Луганськом і Москвою представники влади тепер заявляють, що конфлікт не вдасться швидко врегулювати. Цілком очевидно, що в своїй риториці і діях «Зе! Команда »вже нічим не відрізняється від попереднього режиму Порошенко», - йдеться в заяві.

На думку опозиціонерів, нинішня влада пішла шляхом своїх попередників, які були і не бажали вирішити конфлікт на Донбасі, в результаті чого зазнали поразки на виборах.

Сьогодні вже лідери нової партії влади повторюють мантру попередників про «складнощі» врегулювання і «довгу дорогу до миру». Саме це тепер повідомляє громадянам лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков. В країні шостий рік йде озброєний конфлікт, який несе смерть людям і руйнує вітчизняну економіку. Україні мир потрібен вже сьогодні!», - відзначили партійці.

При цьому в Опозиційній Платформі - За Життя підкреслили, що ще в січні 2019 року ними був прийняв і опублікований  план-концепція мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, який базується на Мінських угодах.

За цей час наш мирний план неодноразово і широкого обговорювався і в Європі, і в Росії, зустрів розуміння і підтримку у міжнародних партнерів і розуміння в Донецьку, Луганську і Москві. Ми ще раз звертаємося до влади з вимогою виконати свою передвиборчу обіцянку і приступити до мирного врегулювання конфлікту. Ми готові ще раз представити для вивчення свій мирний план. Чи готові сприяти початку прямих переговорів в чотирикутнику Київ - Донецьк - Луганськ - Москва», - йдеться в заяві.

Як підкреслили опозиціонери, влада зобов'язана принести в країну мир і забезпечити розвиток України.

Інший шлях веде тільки на звалище історії. Якщо "Зе! Команда" не в змозі вирішити поставлені громадянами завдання, в Україні є політична сила, яка готова повести країну шляхом миру, демократії і соціально-економічного розвитку», - підсумували в Опозиційній Платформі - За Життя.
До теми

16.08.2019 о 17:35

Гренландія – Трампу: Ми не продаємося

Міністерство закордонних справ Гренландії, яка є автономною територією у складі Данії, заявило, що острів не продається.

16.08.2019 о 11:33

У Зеленського підтвердили намір об'єднати два міністерства в одне, яке може очолити Бородянський

Міністерство культури та Міністерство молоді та спорту планують об'єднати в одне - Міністерство гуманітарної політики.

16.08.2019 о 10:52

Радуцький рекомендує призначити міністром охорони здоров’я Квіташвілі ще раз

Олександр Квіташвілі очолював МОЗ України з 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року.

16.08.2019 о 10:34

Трамп подумує купити у Данії Гренландію

Гренландія є автономною частиною Королівства Данія

15.08.2019 о 12:27

Безсмертний заявив, що позиція України у Мінську «не є ані жорсткою, ані конструктивною»

Роман Безсмертний вперше став представником України у політичній підгрупі контактної групи з врегулювання конфлікту на сході України (Мінський процес).

14.08.2019 о 16:50

Рабінович став на захист прав російськомовних українців, принципово виступаючи російською на підготовчому засіданні ВР (відео)

Новообраний народний депутат Вадим Рабінович відмовився говорити українською мовою на підготовчому засіданні депутатських груп Верховної Ради.

14.08.2019 о 12:00

11 партій отримали право на державне фінансування (список)

Політична партія має право на отримання державного фінансування, якщо на останніх виборах за неї проголосували не менше 2 відсотків виборців