Авторизація

Українець Беленюк став чемпіоном світу
16.09.2019 о 17:32
image

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк вдруге в кар'єрі здобув золото чемпіонату світу, передає «Є!» із посиланням на повідомлення на офіційній сторінці НОК у Facebook.

Зазначимо, що до цьогорічного "золота" чемпіонату Європи і ІІ Європейських Ігор спортсмен додав "золото" світової першості.

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк (87 кг) у напруженому фіналі здолав опір угорця Віктора Льорінца і вдруге в кар'єрі здобув золото чемпіонату світу", - йдеться у повідомленні.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Жана, тренерський склад і Асоціацію спортивної боротьби України на чолі з Олегом Кравченком і побажав успішного шляху до олімпійського Токіо-2020.