НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Політика 23.09.2019 о 15:19
Медведчук розкритикував ідею прем'єр-міністра Гончарука з'єднати Чорне і Балтійське моря
Олексій Гончарук заявив про необхідність «спробувати з'єднати водним шляхом Балтійське і Чорне море».

«Пора припинити показуху»: Медведчук розкритикував ідею Гончарука прорити канал до Балтійського моря

Голова політради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Віктор Медведчук розкритикував ідею прем'єр-міністра України Олексія Гончарука з'єднати каналом Чорне і Балтійське моря. Про це повідомляє офіційний сайт політичної сили, пише «Є!».

По абсурдності і фантастичності ідея каналу Чорне-Балтійське море затьмарює відкинутий Hyperloop. Те, що подібні ідеї озвучуються на міжнародному форумі, на якому присутні відомі зарубіжні політики і представники бізнесу, - ганьба для уряду і прем'єра», - заявив політик.

Нагадаємо, що на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві глава Кабміну Олексій Гончарук заявив про необхідність «спробувати з'єднати водним шляхом Балтійське і Чорне море». За словами Медведчука, цей проект виник в Європі кілька років тому, проте, в нього відмовилися інвестувати через невиправдано високі витрати на його реалізацію.

Ідея не нова. Ще в 2013 році було підраховано, що на її реалізацію буде потрібно понад 12 млрд євро! Через дорожнечу проект вже відмовилися фінансувати в ЄС», - підкреслив опозиціонер.

Медведчук також навів цитату міністра інфраструктури Владислава Криклій, в якій той заявив, що ідея з каналом спливла, бо уряд хотів показати «грандіозний проект» і його «підсунули прем'єр-міністру, у якого немає часу вникати в деталі».

Чи потрібен Україні прем'єр, що не вникає в деталі? Пора вже припинити займатися показухою і надуванням щік», - підсумував Віктор Медведчук.

Читайте також:ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявила про політичні переслідування з боку влади

До теми

03.09.2019 о 19:38

Рабінович: Те, що відбувається у Верховній Раді, - це постановочний спектакль по монархізації влади

Таку думку висловив співголова фракції «Опозиційна Платформа - За Життя» Вадим Рабінович

22.08.2019 о 17:00

У Порошенка вирішили поборотися за крісло віце-спікера Ради

Політисила також претендуватиме на керівництво у комітетах, які традиційно очолює опозиція.

22.08.2019 о 14:15

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ наполягає на дотриманні регламенту при обранні керівництва комітетів ВР

Закріплення за опозиційними парламентськими фракціями контрольних функцій є загальноприйнятим у цивілізованому світі механізмом здійснення демократії.

12.08.2019 о 21:13

В Опозиційній Платформі - За Життя представили своє бачення парламенту

Опозиційна Платформа- За Життя внесла пропозиції про створення у Верховній Раді України 9-го скликання 23 комітетів і 1 комісії з питань приватизації