Авторизація

Україна
Мокрий сніг та похолодання: прогноз на тиждень
08.12.2019 о 13:24
image

Погода в Україні у першій половині наступного тижня відзначиться дощами та зниженням температури повітря. Про це повідомляє «Є!» з посиланням на Український гідрометцентр.

9 грудня

Так, тиждень розпочнеться з невеликих дощів у Львівській та Ужгородській областях. На решті території опадів не прогнозують. Вдень температура повітря у західних та південних областях коливатиметься від +5 до +9. На сході, півночі та в центрі термометри вдень покажуть від +2 до +5. Вночі очікується похолодання до -1.

Мокрий сніг та похолодання: прогноз на тиждень

10 грудня

У вівторок опади знову ймовірні лише на заході, а саме на Закарпатті та Буковині. Очікується, що температура повітря почне поступово знижуватися. Середня температура коливатиметься від +2 до +6 градусів, лише на півдні збережеться до +7...+9 тепла. Вночі суттєвих температурних змін не прогнозують, як і раніше очікується до -1.

Мокрий сніг та похолодання: прогноз на тиждень

11 грудня

У середу східні, північні, деякі центральні та південні області накриє мокрий сніг, подекуди можливий дощ. Температура повітря вдень коливатиметься від +1 до +5, лише на півдні та подекуди на сході очікується до +6...+9. Вночі у східних областях можливі заморозки до -4 градусів, на решті території від 0 до -3. У південних областях вночі до +5 тепла.

Мокрий сніг та похолодання: прогноз на тиждень

12 грудня

У четвер опади знову відступлять, але температура повітря продовжить знижуватися. Так, середні показники коливатимуться від +1 до +5, на півдні подекуди до +6. Вночі також суттєво похолодає, на всій території очікуються заморозки до -2...-4 градусів.

Мокрий сніг та похолодання: прогноз на тиждень

Читайте також: У Карпатах вже намело до 15 см снігу
#Україна#Прогнози#погода#синоптики
Більше новин:
У Карпатах вже намело до 15 см снігу
02.12.2019 о 16:40
news photo
Apple проведе аудит позначення спірних територій у зв'язку з Кримом
30.11.2019 о 09:02
news photo