НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Політика 12.12.2019 о 19:07
Плачкова: Опозиційна Платформа - За Життя не дасть владі розпродати українську землю
Про це заявила народний депутат Тетяна Плачкова

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ щоразу приходитимуть на засідання Комітету аграрної та земельної політики, на яких розглядатиметься законопроект щодо відкриття ринку землі, та відстоюватимуть кожну свою поправку, пише «Є!».

Незаконне! Саме таким було засідання Комітету аграрної та земельної політики з розгляду законопроекту щодо відкриття ринку землі, яке проводилось сьогодні. Його зібрано з порушенням Закону України «Про комітети Верховної Ради», який чітко визначає, що засідання проводяться за розкладом, складеним не менш як на двотижневий термін. У плані роботи аграрного комітету на грудень сьогоднішнього засідання не було, як не було й окремого комітетського голосування про його скликання саме 12 грудня», – наголосила у своєму дописі у Facebook Плачкова.

Народний депутат нагадала, що про зміни до розкладу засідань комітету його голова повідомляє не пізніше як за чотири дні, це норма закону. Проте аграрний комітет було зібрано без дотримання цієї вимоги.

Ми знаємо, які небезпеки закладає протягування законів у незаконний спосіб та ще й з приховуванням від громадськості. Навіщо це владі? Ми робимо все, щоб не допустити таємного обговорення цього надто важливого для країни закону. Будь-які дії влади мають бути відкритими. Парламент повинен працювати у законний спосіб», – підкреслила Плачкова.

Нагадаємо, до законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення внесено понад 4,5 тис. правок. Майже 3500 з них – від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Фракція голосувала проти даного законопроекту у першому читанні, наполягає на знятті його з розгляду і проведенні всеукраїнського референдуму щодо відкриття ринку землі.

Loading...
Loading...
До теми

11.12.2019 о 17:40

Плачкова: Потрібно спочатку провести всеукраїнський референдум, а потім обговорювати ринок землі

Народний депутат України Тетяна Плачкова підкреслила, що цей важливий для України документ не може складатися лише з декількох сторінок, адже стосується значної кількості земельних відносин.

10.12.2019 о 16:12

Рабінович: Нормандська зустріч показала, що ніхто, крім нас, не наблизить Україну до миру

За словами політика, українці переконалися в нездатності чинного президента Володимира Зеленського та його партії «Слуга народу» наблизити мир в Україні.

07.12.2019 о 17:19

Плачкова: Монобольшості необхідно зупинити турбопринтер і змінити закон про мову

Вона підкреслила, що за висновком «Венеціанки» цей Закон не витримує баланс між захистом української мови та гарантуванням прав мовних меншин

06.12.2019 о 17:53

Рабінович: Українська делегація на нормандській зустрічі повинна зробити все, щоб настав мир

Парламентарій вважає, що одне з важливих питань зустрічі - це обмін утримуваними особами в форматі «всіх на всіх», який повинен відбутися за будь-яких обставин.