НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Політика 12.12.2019 о 19:51
Рабінович: За продаж української землі керівництво Ради і агрокомітету постане перед судом
Керівництво Верховної Ради і аграрного комітету парламенту постане перед судом, якщо, порушуючи закон, дозволить продавати землю

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна Платформа - За Життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради, пише «Є!».

Влада, порушуючи закон, має намір вже завтра вранці зібрати аграрний комітет для дозволу продажу української землі. Глава комітету - кримінальник і піде під суд, тому що це кричуще порушення законів. і це не все! Вони хочуть зробити засідання комітету закритим, а відповідно до закону «Про регламент» це можливо тільки при обговоренні речей, що є державною таємницею. А яка держтаємниця може бути при продажу землі?»- задався питанням парламентарій.

За його словами, влада просто хоче продати її незаконно, таємно, і ще внести поправку, дозволивши продавати в одні руки не 200 тис. гектарів, як передбачалося раніше, а 600 тис.

Нагадаю, що європейські країни, де діє ринок землі, продають в одні руки не більше 200-300 гектарів! Упевнений, закон про землю в цьому році з'явитися не може, тому що він повинен пройти комітет і правки, а якщо «слуги» зроблять це в обхід законів, то ми повинні готувати нову приватну в'язницю для представників цієї влади», - зазначив політик.

Співголова фракції «Опозиційна Платформа - За Життя» заявив, що його політична сила вимагає від керівництва парламенту зупинити правове свавілля і зібрати глав фракцій на нараду.

Ми з ще однією фракцією ініціюємо перерву в роботі Ради, просимо спікера Дмитра Разумкова зібрати керівників фракцій, де будемо вимагати припинити наругу над законом України. Я розумію, що «слуги» складають «більшість», але ця «більшість» потрібна для прийняття законів, а не їх нехтування! І якщо глава комітету на це піде, то нехай готується до лави підсудних. Якщо керівництво Верховної Ради на це піде, то нехай теж готується!»- резюмував Вадим Рабінович.

Читайте також:Рабінович: «Феофанія» виявилася потрібніше «слугам диявола» для лікування «дуп», а не потерпілим дітям

Loading...
Loading...
До теми

12.12.2019 о 19:07

Плачкова: Опозиційна Платформа - За Життя не дасть владі розпродати українську землю

Про це заявила народний депутат Тетяна Плачкова

12.12.2019 о 18:04

Медведчук: У президента немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

За словами Медведчука, саме тому нова українська влада відмовилася розглядати законопроект представників фракції ОПЗЖ, який передбачає внесення змін до статей 1, 2, 10 закону про особливий статус.

12.12.2019 о 13:17

«Надовго мене не вистачить»: міністр юстиції поскаржився на низьку зарплату

Політик стверджує, що зарплата має становити хоча би 80 тисяч гривень.

10.12.2019 о 18:08

Рабінович: Наша партія ще півроку тому привезла з Москви пропозицію по 25% знижку на газ

Лідери Опозиційної Платформи - За Життя ще півроку тому привезли з Москви пропозицію про 25% знижку на газ

10.12.2019 о 17:05

Рабінович: Від переговорів в Парижі ми чекали прориву, а отримали декларацію про наміри

Вчорашня зустріч лідерів країн нормандської четвірки в Парижі не принесла в Україну мир, а це значить, що президент Володимир Зеленський не виконує передвиборних обіцянок.

10.12.2019 о 16:12

Рабінович: Нормандська зустріч показала, що ніхто, крім нас, не наблизить Україну до миру

За словами політика, українці переконалися в нездатності чинного президента Володимира Зеленського та його партії «Слуга народу» наблизити мир в Україні.