Авторизація

Суспільство
Як отримати кошти замість «Пакунку малюка»: роз'яснення Мінсоцполітики
31.07.2020 о 16:00
image

У Міністерстві соціальної політики надали роз'яснення, як отримати компенсацію "Пакунку малюка" у вигляді коштів. Отримувачам необхідно буде звернутися до ПриватБанку.

Про це повідомляє прес-служба міністерства на своїй сторінці у Facebook, пише «Є!».

Вказано, що отримувач - це батьки, у яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька - патронатні вихователі, опікуни новонародженої дитини (за умови неотримання пакунку малюка у натуральному вигляді).

Як отримати кошти замість "Пакунку малюка": роз'яснення Мінсоцполітики

Так, отримувач звертається до АТ "ПриватБанк", укладає з ним договір та відкриває рахунок зі спеціальним режимом використання. Після цього він отримує спеціальну соціальну картку.

Зазначається, що батьки/опікуни протягом 12 місяців з дати народження дитини мають звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування із заявою та пакетом документів.

Заяву та пакет документів можна подати в електронному вигляді. До пакету входить:

Отримувач коштів самостійно витрачає їх протягом року у визначених закладах торгівлі або через інтернет-магазини для придбання дитячих товарів - засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, у тому числі підгузків, серветок, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок, текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр; а також товарів для породіллі.

Як ми писали раніше, 5 тисяч гривень замість бебі-боксів: як це працюватиме

Читайте також: Як отримувати пенсію без держави і скільки це коштує
#Україна#Мінсоцполітики#оформлення#кошти#пакунок малюка