Авторизація

Правила використання матеріалів

Згідно Закону України «Про інформаційні агентства», право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Будь-яке використання матеріалів сайту www.ednist.info (далі – Сайт) допускається на зазначених нижче умовах.

Цитування, копіювання окремих частин текстів, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації, створеної ресурсом, можливе за умови посилання на www.ednist.info. Посилання необхідно розміщувати незалежно від того, повністю або част- ково використовуються матеріали. Гіперпосилання має розміщуватися в підзаголовку матеріалу або ж у першому його абзаці.

Передрук в повному обсязі матеріалів ресурса, які публікуються на Сайті, заборонений. Дозволяється часткове цитування цих матеріалів з посиланням або прямим відкритим для пошукових систем гіперпосиланням в підзаголовку або першому абзаці матеріалу, що веде на відпо- відну статтю на сайті www.ednist.info.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій), в яких міститься посилання на агентства Iнтерфакс-Україна, Українськi Новини, УНIАН та інші агентства суворо заборонено.

Матеріали, відмічені знаком «Реклама» публікуються на правах реклами. Редакція не відповідає за достовірність даних, що містяться в рекламних матеріалах.

Адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в реальні умови. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції на Сайті. Порушення вищезазначених умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію, які захищаються законом. Таке порушення буде розглядатися, що матеріали використовувалися без дозволу ресурсу. У таких випадках ресурс залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до законодавства України.