ЄДНІСТЬ

Важливо!

категорії

Світ 13.02.2018 о 12:01
Від Трампа вимагають нових санкцій проти Росії
29 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану кремлівську доповідь, в якій перераховані імена наближених до президента Росії Володимира Путіна російських чиновників та бізнесменів.
У США три сенатора від Демократичної партії підготували резолюцію, яка вимагає від американського президента Дональда Трампа введення нових санкцій проти Росії.

Про це повідомляє «Є!» з посиланням на Укрінформ.

"Недостатність прояву серйозності, яку адміністрація демонструє в умовах чіткої загрози національній безпеці та ще більш чіткого наміру від Конгресу, викликає занепокоєння і не може далі продовжуватися", - йдеться у заяві сенатора Кардіна.

Зазначається, що сенатори Конгресу США Бен Кардін, Шеррод Браун і Роберт Менендес, які відіграють ключову роль у розробці законодавства щодо санкцій, обурені тим, що в січні адміністрація Трампа вирішила не вводити нові санкції проти Росії після опублікування так званої "кремлівської доповіді".

Як повідомлялося, 29 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до президента Росії Володимира Путіна російських чиновників та бізнесменів. 

Разом у списку вказано більше 200 прізвищ, з них 96 російських олігархів, чиї статки перевищують суму у понад 1 мільярд доларів США та 114 високопосадовців і керівників державних компаній.

До теми

08.02.2018 о 19:59

В МЗС повідомили про затримання 120 українських моряків у Греції через перевезення нелегалів

Кількість громадян України, втягнутих у схеми перевезення нелегальних мігрантів, зростає.

07.02.2018 о 15:58

Росія готується до великої війни, – Ярош

Країнам Заходу потрібно реагувати на це більш жорсткими санкціями та більш вагомими кроками, адже Росія є досвідченим гравцем.

05.02.2018 о 19:38

«Чорний список» Мінкульту поповнився російським режисером та трьома акторами

Під санкції потрапили троє акторів.

02.02.2018 о 03:44

Директор ЦРУ підтвердив, що зустрічався у Вашингтоні з главою Служби зовнішньої розвідки РФ, який перебуває під санкціями

Помпео заявив, що російська розвідка ділиться інформацією, "яка приносить користь Заходу".

01.02.2018 о 01:14

Чалий зазначив, що США будуть вводити нові санкції, поки Росія не виведе свої війська з Донбасу

Він переконаний, що будуть подальші конкретні санкції.

31.01.2018 о 17:01

«ДНР» і «ЛНР» заявили про наміри створити свій «митний союз»

Терористи хочуть більш тісної економічної співпраці між "ДНР" і "ЛНР".