ЄДНІСТЬ

Важливо!

категорії

Події 21.02.2018 о 17:14
Уряд схвалив проект закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України»
Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Уряд схвалив законопроект "Про засади адміністративно-територіального устрою України". Це один з пріоритетних законопроектів у законодавчому.

Інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

"Сьогодні Уряд підтримав нашу законодавчу ініціативу – проект закону "Про засади адміністративно-територіального устрою України". Він законодавчо врегульовує питання щодо порядку утворення, ліквідації, встановлення та зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, назв населених пунктів та віднесення їх до певних категорій", - прокоментував схвалення законопроекту Геннадій Зубко, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Він повідомив, що згідно з законопроектом, встановлюється трирівнева система територіального устрою України. До неї входять регіональний рівень (АР Крим і області), субрегіональний рівень (райони) та базовий рівень – громади.

Міністр зазначив, що законопроект ліквідує дублювання повноважень районної ради і РДА із органами місцевого самоврядування ОТГ та прибере надмірні витрати на утримання РДА. Також він підвищить якість надання послуг за рахунок збільшення фінансування місцевого самоврядування, зокрема в частині створення госпітальних округів та нового освітнього простору.

"Це є необхідною умовою для подальшої успішної децентралізації" - наголосив Зубко.
Читайте також: Обрано нового голову Конституційного суду України
Читайте також: Кабмін підвищує пенсії військовослужбовцям
До теми

21.02.2018 о 16:57

Порошенко пояснив, чому особисто не прийшов на допит у справі про державну зраду Віктора Януковича

Адвокат Віталій Сердюк поцікавився про плани президента.

21.02.2018 о 14:12

Обрано нового голову Конституційного суду України

Шевчук став суддею Конституційного суду 13 березня 2014 року.

21.02.2018 о 12:47

Україна має домогтися ухвалення максимально жорсткого антикорупційного законодавства, - Волкер

Це потрібно, щоби перетворити Україну на успішну, процвітаючу країну. Антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким.

21.02.2018 о 12:44

Кабмін підвищує пенсії військовослужбовцям

Зараз у Кабміні йдуть дискусії з цього питання, які можуть затягтися на кілька місяців. Незалежно від дати прийняття відповідного закону, за твердженням прем'єра, пенсії для військових підвищать із 1 січня.

23.01.2018 о 13:58

У Польщі затримали трьох організаторів святкування дня народження Гітлера

Затримані є організаторами святкування 128 річниці з дня народження Адольфа Гітлера, яке проходило в лісі у Водзіславі-Шльонському.