ЄДНІСТЬ

Важливо!

категорії

Події 21.02.2018 о 15:38
Суд достроково припинив допит Порошенка
Питання захисту, після якого було припинено допит, стосувалося нещодавнього відпочинку президента на Мальдівських островах.

Оболонський районний суд Києва достроково припинив допит президента Петра Порошенка через некоректні запитання на його адресу з боку сторони захисту. Відеотрансляцію засідання вів телеканал, пише «Є!» з посиланням на "112 Україна".

"Захисники (Януковича, - ред.) навмисне ставлять питання, що не стосуються даного кримінального провадження, не бажаючи вас допитувати. Я змушений припинити ваш допит, подякувати за те, що поставилися відповідально до повістки, яку суд направив вам минулого тижня", - звернувся суддя до президента.

У свою чергу, звертаючись до адвокатів, суддя сказав наступне: "Суд змушений скористатися своїм правом і припинити свій допит, це буде залишатися на вашій правової совісті".

Відзначимо, питання захисту, після якого було припинено допит, стосувалося нещодавнього відпочинку президента на Мальдівських островах.

У засіданні оголошено перерву до 10-ї години ранку 21 лютого.

Зазначимо, до цього Порошенко встиг відповісти на кілька запитань судді і прокурорів. Найбільше спілкувалася з президентом сторона захисту, питання в основному стосувалися подій у Криму, а також ситуації в Києві після самоусунення Януковича. Допит проводився в режимі відеоконференції за відповідним клопотанням прокуратури, яка послалася на офіційне прохання Адміністрації президента.

Читайте також:Порошенко пояснив, чому особисто не прийшов на допит у справі про державну зраду Віктора Януковича

До теми

21.02.2018 о 15:59

Стало відомо, кого призначили новим главою «Укроборонпрому»

Наразі в концерні готуються до зустрічі з президентом Петром Порошенком.

21.02.2018 о 14:52

Україна готова обміняти російських найманців на українських політв'язнів, — Геращенко

Геращенко запевнила, що справи українських політв'язнів в Росії перебувають на особистому контролі президента Петра Порошенко.

21.02.2018 о 12:48

Суд допитає Порошенка у справі Януковича в режимі відеоконференції: відома година

Допит відбудеться з 14:00 до 15:30 години.

21.02.2018 о 12:47

Україна має домогтися ухвалення максимально жорсткого антикорупційного законодавства, - Волкер

Це потрібно, щоби перетворити Україну на успішну, процвітаючу країну. Антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким.

21.02.2018 о 11:33

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Питання "атомної незалежності" варто розглядати як щодо безпечності, так і з точки зору економіки.

21.02.2018 о 10:50

Прокуратура просить суд про допит Порошенка через відеозв'язок

У зв'язку з тим, що у президента є невідкладні завдання, пов'язані з виконанням ним функцій глави держави, то слід обмежити час його допиту.