Авторизація

Україна перемогла на Всесвітній літній Гімназіаді у Марокко
10.05.2018 о 10:10
image

Українська збірна здобула 112 медалей на  ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце у медальному заліку. На рахунку спортсменів - 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі. Урочисте завершення Гімназіади відбулось вчора, 9 травня 2018 року, в місті Марракеші (Королівство Марроко). Про це повідомила прес-служба МОН, передає «Є!»

У змаганнях брали участь більш як 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4 тис. спортсменів з усього світу.

“Майже у кожному змаганні наші юні спортсмени демонстрували свою вправність та вміння. Українська збірна впевнено перемогла у більшості змагань і зараз займає почесне перше місце. Таким результатом завдячуємо тренерам та батькам школярів, і, зрозуміло, самим дітям. Вони доклали надзвичайні зусилля, щоб досягти таких успіхів”, - розповів заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.