НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Політика 10.09.2019 о 11:04
ВР розпочала розгляд законопроекту про імпічмент президента (наживо)
Верховна Рада розпочала розгляд законопроекту про імпічмент президента.

Верховна Рада розпочала розгляд законопроекту про імпічмент президента. Як передає кореспондент УНІАН, представник президента у ВР Руслан Стефанчук зазначив, що внесення президентом зазначеного законопроекту - це одне із зобов’язань перед виборцями, пише «Є!».

Стефанчук підкреслив, що таким чином Зеленський «демонструє відданість своїм словам і те, що він готовий отримати ті самі рівні умови щодо притягнення президента як інституції до відповідальності в порядку, який визначений в законі».

Стефанчук нагадав, що народні депутати України вже проголосували за зміни до Конституції, які скасовують депутатську недоторканність. Як повідомляв УНІАН, 29 серпня у Верховній Раді був зареєстрований як невідкладний проект закону № 1012 «Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)». Ініціатором законопроекту є президент України Володимир Зеленський.

Законопроектом передбачається можливість усунення президента України з поста в порядку імпічменту у разі вчинення ним «державної зради або іншого злочину».

6 вересня Комітет ВР з питань організації державної влади місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту ухвалити відразу в першому читанні і в цілому як закон законопроект про імпічмент.

Читайте також:Рабінович: Те, що відбувається у Верховній Раді, - це постановочний спектакль по монархізації влади

До теми

09.09.2019 о 11:17

Що буде з доларом: прогноз курсу від економіста на всю осінь

На думку економіста, в Україні склалися передумови для утримання стабільного курсу, оскільки Національний банк накопичив достатньо резервів для сплати своїх боргових зобов'язань.

06.09.2019 о 18:29

Королевська: Потрібно терміново рятувати українську медицину після так званої реформи Супрун

Так звана медична реформа колишньої в. о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун - це цілеспрямоване знищення системи охорони здоров'я в країні

05.09.2019 о 22:05

Анулювання ліцензії каналу NewsOne - це наруга над свободою слова і демократією, - Опозиційна Платформа - За Життя

Рішення Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення звернеться до суду про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne - це наруга над Конституцією, свободою слова, демократією і правами українських громадян

05.09.2019 о 09:17

Звільнення Кличка: киянам призначають гауляйтера - екснардеп

На думку політика, нова влада "хоче очолити корупцію".