НОВИНА!

Важливо!

категорії

Читай 5 найцікавіших новин в
день у нашому телеграм-каналі!

Світ 30.06.2020 о 16:42
Cirque du Soleil оголосив про банкрутство
Повідомляється, що Cirque має боргів майже на 1 мільярд доларів.
Легендарний Cirque du Soleil оголосив про банкрутство після трьох місяців відсутності шоу у зв’язку з пандемією коронавірусного захворювання COVID-19.

Про це йдеться у заяві компанії.

Зазначається, що Cirque du Soleil, який базується в канадському Монреалі, назвав причиною свого банкрутства «величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19». Компанія має намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Так, три місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво своїх шоу, зокрема шести в Лас-Вегасі. Також в компанії планували близько 10 концертів по всьому світу.

Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній з США, Китаю та Канади на 420 мільйонів доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі 300 мільйонів доларів для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов'язань перед компанією».

Повідомляється, що Cirque має боргів майже на 1 мільярд доларів. Крім того, виробництво шоу залишається призупиненим. Щоб зупинити фінансові втрати, Cirque du Soleil звільнив близько 3500 своїх співробітників. Водночас їх планують знову взяти на роботу після того, як відновлюватимуться шоу.

Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії», — сказав генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр.

Cirque du Soleil заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин в спектаклях і своїми шоу, в яких циркова майстерність поєднується з хореографією.

Раніше повідомлялось, що бродвейські театри у Нью-Йоркузалишаться зачиненими щонайменше до кінця 2020 року

У світі з початку пандемії COVID-19 виявили у 10 млн 249 тисячі 460 людей. З них 5 млн 556 тисячі 634 пацієнти вже одужали та 504 466 — померли від ускладнень. Продовжують лікуватися 4,1 млн людей.

В Україні за минулу добу коронавірус підтвердили у 646 людей. Також зафіксували 18 летальних випадків та 93 людини одужали.

До теми

25.06.2020 о 11:30

IKEA відповіла на звинувачення у використанні незаконної деревини з України: перевірять постачальників

У компанії запевнили, що не виробляють свою продукцію з незаконно вирубаної деревини.

18.05.2020 о 14:18

Кількість бідних в Україні різко збільшиться - ЮНІСЕФ

Розрахунки ЮНІСЕФ передбачають, що скрутне фінансове становище очікує кожну другу родину з дітьми.

13.05.2020 о 15:06

ФОПам дозволили не платити ЄСВ за місяці, у яких вони не отримали прибутку

Закон удосконалює норми законодавства щодо нарахування і сплати ЄСВ особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

13.05.2020 о 12:55

Зеленський прийшов в Раду і звернувся до нардепів

Його промова була присвячена банківському закону 2571-д.

28.04.2020 о 18:50

Зеленський заявив, що без кредиту МВФ “привид банкрутства занурить Україну у злидні”

На Україну чекає банкрутство і занурення у злидні без підтримки Міжнародного валютного фонду